Курси керування вантажним авто

Відкриття нових категорій надає можливість керувати різними видами транспорту. Якщо бажаєте водити вантажне авто, вам потрібно пройти навчання на професійну категорію С. До неї відносяться комерційні авто, пристосовані для перевозок вантажів, масою до 7,5 т. Для багатьох водіїв отримання посвідчення на «вантажну» категорію С означає професійне зростання і звичайно нові доходи.

Автошкола Магістраль надає можливість швидко закінчити курси, отримати посвідчення, та добре підготуватися до екзамену на керування вантажним транспортом. До послуг учнів сучасна навчальна база, професійні викладачі та досвідчені інструктори. Щоб дізнатися більше — телефонуйте нам не відкладаючи.

Що потрібно для керування вантажним авто та отримання категорії C

Згідно нашому законодавству, щоб отримати в автошколі категорію С, доведеться проходити теоретичне навчання та освоїти керування транспортним засобом.

Якщо водій має вищу категорію, то здавати основні правила дорожнього руху не треба. Досить буде показати відповідну довідку про те, що ви користувалися авто на протязі останнього року.

Якщо ж у вас є тільки нижчі категорії, то треба пройти повний теоретичний курс водія.

Практику керування вантажними авто проходити і здавати доведеться усім і в обов’язковому порядку. Так само кожен водій, щоб отримати посвідчення, проходить процедуру складання державного іспиту у Сервісному центрі.

Документи для дозволу на керування вантажним авто:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • посвідчення водія (якщо є);
  • меддовідка ф-036.

Подробиці можете дізнатися, зателефонувавши фахівцю наших курсів навчання керуванню вантажним авто.

Особливості зайнять по керуванню вантажним авто

Наша автошкола створила оптимальні умови для занять студентів. Ми використовуємо тільки нові авто, у нас є зручні класи з кондиціонерами, ми розробили власну методику викладання та навчання керуванню вантажними авто та іншим транспортом.

Працюють групи вихідного дня, є денне та вечірнє відділення курсів. Це надає можливості вчитися у зручний час. Також користується увагою опція вибору маршруту практичного водіння. Учні починають і закінчують там, де їм треба. Важливо те, що навчатися в автошколі по кишені кожному, вартість курсів не стане неприємним відкриттям. У нас нема прихованих платежів. Високий рівень викладання, тверді знання та доброзичлива обстановка — це те, що ми забезпечуємо стовідсотково. Замовляйте безкоштовне заняття по керуванню вантажним авто зараз, та переконайтесь у цьому самі.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди