Меддовідка водія у Львові

Учням курсів водіїв у Львові та інших містах України необхідно проходити медкомісію, перед початком занять, для того щоб отримати медичну довідку. Цей документ виступає загальним дозволом на керування автомобілем. Без медичної довідки неможна планувати навчальний процес та взагалі сідати за руль.  Меддовідка водія говорить про те, що людина не має медичних протипоказань. Увесь час навчання у автошколі довідки знаходяться у навчальному закладі, а потім, разом із свідоцтвами про закінчення курсів, переходять до державних Сервісних центрів. Учні отримують увесь пакет документів разом з посвідченням водія.

Автошкола магістраль допомагає пройти огляд та отримати меддовідку водія у Львові легко та без клопоту.

Які документи потрібно зібрати щоб отримати медичну довідку водія?

Заздалегідь скажу, що їх не багато, для проходження комісії вам знадобляться:

  1. Громадянський паспорт.
  2. Два кольорових фото 3х4.
  3. Військовій квиток або довідка з військового комісаріату.

Де проходять комісію на отримання меддовідки водія у Львові

Кожен учень автошколи може самостійно пройти медичну комісію (обстеження) у звичайній поліклініці за місцем проживання. Для цього необхідно обійти лікарів по списку (формі 083/о) яку видають на місці.

Важливо знати, що деякі фахівці приймають в окремих диспансерах, тому доведеться спеціально до них їхати. Мова йде про дерматологів, психіатрів та наркологів. Радимо заздалегідь зателефонувати до поліклініки та уточнити години прийому лікарів, щоб не їздити туди двічі.

Детальніше про те, яка потрібна меддовідка водія у Львові

В Україні медична довідка для курсів водіїв це форма 083. На перший погляд — нічого складного, але, наприклад, для людей зі слабким зором вона може викликати складнощі. Радимо своєчасно проконсультуватися з фахівцями у автошколі про те, які вимоги до здоров’я зараз ставить медкомісія.

Довідка медичної комісії потрібна не тільки для отримання свідоцтва водія, також вона необхідна для:

  • відкриття нової категорії або перекваліфікації;
  • відновлення втраченного свідоцтва;
  • під час техогляду автомобіля.

У кінці треба зазначити, що водіям, які займаються регулярними перевозки людей та вантажів,  необхідно проходити медкомісію для довідки кожен рік. Це важлива державна вимога до професіоналів.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди