Що таке категорія прав В1

Категорія В1 — введена нещодавно, і далеко не усі водії знають, що значить 1. Час не стоїть на місці, з’являються нові типи транспорту. Звичайно, водити авто — не те саме, що мотоцикл, це без сумнівів. А от в чому різниця між мопедами та скутерами, і навіщо потрібне навчання та два іспити — пояснити складно. Жартують, що доведеться витрачати академічні години, а потім здавати керування окремо на кожну марку автомобіля.

Все таки, сенс у нових категоріях є, кваліфікованість зайвою не буває. Категорія прав В1 це:

• мотоколяски — авто з двигуном мотоцикла;

• квадроцикли — чотирьохколесні мотоцикли;

• трицикли — триколісні мотоцикли.

Все було б зрозуміло, якби не було ще одного транспорту — квадріцикл. У деяких державах особливо відмічено такі засоби пересування. Не ясно, що це за звір, і з чим його їдять, але після детального вивчення питання, стає зрозуміло, що квадріцикл — це мопед серед квадроциклів. Транспортний засіб з розміром мотору, що не перевищує 50 см3.

Також треба звернути увагу на посадку водія —  у квадріциклі вона може бути «автомобільною». Також існують і мотоколяски-квадроцикли, по суті, ті ж мотоколяски, тільки з малим двигуном і масою, що не перевищує 400 кг.

Нам пощастило, що в Україні усі такі транспортні засоби відносяться до однієї категорії В1, і додаткове навчання не потрібне. Отримати дозвіл на керування у нашій автошколі не викличе труднощів.

Категорія прав В1 у нашій автошколі

Курс навчання на Б1 складається з теоретичних та практичних академічних годин. Водіям, які вже пройшли зайняття, та мають права інших категорій, теорію здавати не доведеться, дозволяється переходити до екзамену після практики керування.

Наша автошкола створила кращі в місті умови для навчання. До ваших послуг кілька класів, розташованих в різних частинах міста, гнучкий графік занять, вечірні групи і класи вихідного дня. Учні самі обирають район і графік практичних занять. Окремо треба сказати про платню. Курси керування на категорію Б1 зможе дозволити собі кожен бажаючий, у нас нема додаткових платежів і переплат. Групи комплектуються раз на місяць, телефонуйте та приїжджайте.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди