Вартість водіння в школі Магістраль

Пройти теоретичне та практичне навчання водінню і отримати права в автошколі Магісталь (Львів) зовсім нескладно. Ми надаємо учням можливість обрати зручний час та день для занять, є класи у різних частинах міста. Навчання відбувається там, де вам зручно. Працюємо за сучасною методикою, що передбачає індивідуальний підхід та легке практичне засвоєння інформації.

Скільки коштує практичне навчання водінню в автошколі Магістраль

Є декілька варіантів навчання:

  • Індивідуальні, практичні уроки та зайняття з водіння:1,5 год. 220 грн.
  • Повний курс навчання на категорію Б 6000 грн.
  • Повний курс навчання на категорію С 7000 грн.
  • Перепідготовка на категорію С з Б 4500 грн.

Усі ціни приведено незалежно від інфляції, без доплат та переплат. Індивідуальні уроки замовляють люди, які бажають краще навчитися якимось вправам, або відчувають що треба підвищити кваліфікацію. Це практичні уроки, на яких ви будете робити тільки те, що бажаєте і в чому відчуваєте потребу.
Повний курс на категорію Б коштує не дорого, 6000 – середня ціна по місту, але ви отримаєте більше, ніж сподівались. Кожен практичний урок, кожне заняття працює на ваше майбутнє.

Категорія С це вже професіонали. Тут навчаються водінню ті, хто бажає працювати водієм, і розраховує на максимум користі в стислі сроки.

Перехід на С з Б популярна послуга для тих, хто розширює кваліфікацію. Учням доведеться повністю пройти практичні зайняття і трохи підтягнути теорію у тих моментах, де йдеться про вантажівки.

Як ви вже могли впевнитися нічого складного, і водіння коштує недорого. Для зручності в автошколі Магістраль є можливість отримати знижку, оплатити уроки навчання водінню частинами. Телефонуйте, і чекаємо на вас.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди