Навчання водінню транспортного засобу

Кількість авто на вулицях міста збільшується. Фраза «машина — не розкіш, а засіб пересування» актуальна як ніколи. Вміння керувати авто і наявність прав стає важливим атрибутом сучасних чоловіків та жінок. Навіть якщо машину ще не купили, треба підготуватися до її появи. Якщо бажаєте не відставати від часу — навчання водінню транспортного засобу — це те, що вам потрібно. В автошколі Магістраль для цього створено найкращі умови.

Що потрібно для навчання водінню транспортного засобу

Головне — бажання, тому що з рештою проблем не буде:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • меддовідка.

Курс водіння на категорію В коштує 6000 грн., без переплат і додаткової платні. Він по кишені для будь якого громадянина України.

Докладніше про навчання водінню транспортного засобу

Майстерне водіння — мистецтво. Щоб навчитися йому, мало вивчити кілька правил, навчитися правильно пакуватися, їхати заднім ходом та рушати. Щоб стати впевненим водієм, треба відчувати дорогу, габарити авто, обстановку на дорожньому маршруті і сусідні машини. Тільки засвоївши усе це, можна відчувати комфорт та спокій під час руху.

Щоб навчання водінню транспортного засобу вивело новачка на такий рівень, потрібно добре підготовитися теоретично і практично, пройти серйозну практику на різних маршрутах. Інструктори та викладачі школи Магістраль, на уроках водіння авто, допомагають учням отримати усі необхідні знання та навички. Найкращі наші випускники водять авто не гірше, а часто й на порядок краще, ніж водії зі стажем.

Додатково ми надаємо кілька опцій, роблячих навчальній процес більш ефективним та легким.

Йдеться про такі пункти:

  • можливість вибрати навчальний офіс в різних частинах міста;
  • зручний порядок занять — вечірні та вихідні класи;
  • індивідуальний підбір інструктора;
  • групи починають вчитися кожен місяць;
  • вибір дорожнього маршруту для уроків.

Як бачите, ми створили всі умови для того, щоб навчання водінню транспортного засобу принесли вам користь. Бажаєте переконатися самостійно — телефонуйте і замовляйте пробне зайняття.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди