Любі друзі! Якщо говорити про ціни на навчання, то вони практично однакові у всіх автошколах міста. Набагато важливішим є питання,
якої якості навчання Ви отримаєте за ці гроші.

 

На мою думку, якість навчання можна оцінити за двома основними критеріями:

1. Наскільки комфортним і приємним буде процес навчання?

А саме, на яких автомобілях будуть проходити заняття, стан і технічне оснащення навчальних класів, атмосфера і стиль спілкування інструкторів, викладачів і адміністрації автошколи, графік навчання та ін.

2. Що Ви будете вміти і наскільки хорошим водієм будете після закінчення автошколи?

Це означає, підготують Вас тільки для здачі іспиту в ДАІ (1-2 вправи типу «заїзд в гараж») або Ви будете абсолютно підготовленим водієм, який володіє всіма навиками водіння автомобіля і здатний здати будь-який іспит і виконати будь-яку вправу і маневр просто тому , що відмінно відчуває автомобіль і вміє керувати ним. Чи будете Ви відчувати себе комфортно в міському потоці без інструктора, на своєму автомобілі після отримання прав? І що не менш важливо, навчитеся Ви керувати автомобілем так, що процес водіння буде приносити Вам задоволення, а не бути додатковим стресом у Вашому житті :-)?

Автошкола Магістраль готова запропонувати Вам дійсно якісне навчання. Авторська методика, відмінна матеріально - технічна база (нові автомобілі, комфортні аудиторії з кондиціонерами і ін.), А також команда досвідчених і тактовних інструкторів і викладачів зроблять Ваше навчання приємним і комфортним. Після закінчення автошколи Магістраль Ви будете абсолютно впевнено керувати автомобілем і відчувати себе спокійно в будь-якій ситуації на дорозі.
Ми не просто готуємо до іспиту в ДАІ - ми вчимо їздити!

9000 грн.
Повний курс (теорія+практика) 9000 грн.
Практичний курс 8000 грн.
Категорія B+A+A1 4500 грн.
4500 грн.
5500 грн.
3400 грн.
Заняття з водіння (механіка) 500 грн.
Заняття з водіння (автомат) 550 грн.
Відгуки про нас

МИХАЙЛЮК СЕРГІЙ

Категорія В
Випуск 2018

КЛЮК СВЯТОСЛАВ

Категорія В
Випуск 2018

БОБАК ХРИСТИНА

Категорія В
Випуск 2018
Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення