Переживання, стрес і напруга – постійні супутники екзаменів. Якщо людина з міцною психікою зможе подолати різні випробування, то деяким із них потрібно ретельно готуватися. Часто, при навчанні в автошколі, учні приймають кардинальні рішення, аби не хвилюватися і пройти іспит. Але далеко не всі дії позитивно впливають на якість їзди. Серед перших – заспокійливі препарати. Спробуємо розібратися.

Вплив заспокійливого

Дуже часто учні автошколи починають хвилюватися задовго до самого іспиту. В такому разі лікарі рекомендують вибирати заспокійливі препарати, вироблені на основі рослин. Це потрібно робити за кілька днів до того, як ви плануєте сісти за кермо. Обов’язково перед вживанням ознайомтесь з інструкцією.

Категорично заборонено приймати седативні препарати. Особливо в день іспиту з водіння. Це пояснюється дуже просто. Такі засоби негативно впливають на людину:

· втрата ваги;

· розсіяність;

· розфокусованість;

· втрата мотивації;

· тривожність.

Перераховане вище аж ніяк не допоможе вам під час навчання водінню у Львові. Ви лише нашкодите собі, і не складете тест. Тому потрібно заспокоїтися, взяти себе в руки.

Практичні поради спеціалістів

Якщо ви не можете без заспокійливого, вам потрібно щось випити, аби зняти стрес, можна пропити  настоянку з вмістом валеріани. Але також за декілька днів до моменту здачі іспиту. В цей день ви повинні бути зібраними, активними, тверезо мислити.

У деяких випадках спеціалісти рекомендують вживати 1-2 драже аскорбінової кислоти. Вона сприяє припливу сил, подоланню відчуття тривоги.

Також спеціалісти рекомендують при іспиті з ПДР:

1. Все зайве залишити вдома, зосередитись на їзді.

2. Намагайтесь першими виконати задані вправи.

3. Вимкніть телефони.

4. Одягніть зручний одяг та взуття.

5. Приїдьте на автодром раніше визначеного часу.

Якщо у вас є можливість ознайомитися із практикою водіння на конкретних прикладах, не лінуйтесь аналізувати. Адже так ви можете визначити, як не треба робити.

Одним із головних правил – налаштування себе під характеристики автомобіля. Це потрібно робити не в момент здачі іспиту, а заздалегідь. Під цим маємо на увазі:

· регулювання сидіння;

· установка зручного положення бокового дзеркала.

Використовуйте ці поради коли складаєте внутрішній в автошколі та на основному іспиті в сервісному центрі МВС. Думайте позитивно та відмовтесь від заспокійливих засобів перед екзаменом.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення