Екзамен з водіння

Екзамен з водіння — тема, яка хвилює кожного учня будь-якої автошколи. І тут нема нічого дивного, тому що закінчивши навчання, теорію по квитках здати набагато простіше, ніж стати впевненим водієм. Здається, що на іспитах з водіння проти учня усе — нерви, суворі співробітники Сервісного центру, інші машини… Давайте уважно розглянемо питання про те, як здають екзамен з водіння, і що чекає на іспитах.

На що звернути увагу перед іспитами в Сервісному центрі

По-перше, треба знати що у співробітників Сервісного центру нема завдання «валити», а частіше, вони схильні не помітити, якщо допускаєте невеликі помилки. Ви вже закінчили автошколу, здали теорію по квиткам, і до отримання прав залишається один крок. Щоб витримати іспити та здати екзамен з водіння, потрібно запам’ятати що і в якій послідовності робити.

Майже завжди потрібно виконати такі вправи:

  • припаркуватися біля бордюру;
  • розвернутися на задній передачі в обмеженому просторі;
  • зупинитися та почати рух на підйомі;
  • заїджати та виїджати з гаража.

Після вправ буде маршрут по місту, скоріше всього, це вже знайомі вулиці, по яким ви їздили на водінні у автошколі, проблем не буде.

Головне — все це потрібно робити точно. Поширена проблема — учні поспішають і помиляються. Категорично забороняється метушитися! Ефективніше усе робити повільно, але правильно. Інспектор помітить усе, а неквапливість не є помилкою..

Треба знати, що у кожного є право тричі помилитися. Завдяки цьому шанс успішно здати водіння значно зростає.

Але найбільш дієвий спосіб успішно здати екзамен — відпрацювати усі маневри на тренуваннях у автошколі. А чого хвилюватися, якщо ви усе це вже вмієте? Швидкому та якісному засвоєнню матеріалу сприяє сучасна методика, що використовується в нашій автошколі. Магістраль готує учнів так, що іспити не стануть на заваді, ви гарантовано і без зайвого клопоту отримаєте права.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди