Інструктор з водіння у Львові

Щоб впевнено водити авто і гарантовано отримати права водія, потрібно уважно підбирати вчителя. Мало буде якщо ваш інструктор тільки водій. Досвідчений фахівець-професіонал це не лише автомобіліст, але й педагог, тренер і друг. Яким повинен буди інструктор з водіння і де його взяти розберемося далі.

Як вибирати інструктора з водіння

Перша вимога до будь-якого інструктора досконале знання усього, що відноситься до водіння автомобіля. Клієнт повинен взяти максимум практичних та теоретичних знань, без цього користі не буде.

Друге вміння ці знання передавати. Погано, коли досвідчений фахівець- автоінструктор не може зв’язати двох слів, або з нього треба кліщами тягнути інформацію. Клієнт повинен отримувати знання в зрозумілому, готовому вигляді. Досвідчений професіонал-педагог проводить зайняття так, що учневі не треба докладати значних зусиль, щоб зрозуміти і засвоїти.

Досвід викладання це те, що відрізняє вашого сусіда-водія від справжнього автоінструктора. Водій може мати 40 років стажу, але правильно навчати, поясняти і розтлумачувати це досвід, плюс талант. Із-за того, що деякі автошколи неуважно підбирають інструкторів, клієнти потім скаржаться на неякісну підготовку та непорозуміння.

Автоінструктори школи Магістраль відбираються саме по цих навичках. Ми керуємося принципами:

  • психологічної сумісності клієнтів та інструкторів;
  • професіоналізм;
  • досвід.

Якщо бажаєте знайти хорошого автоінструктора, що зробить початківця впевненим водієм, телефонуйте нам, та приходьте на курси. Викладачі автошколи користуються сучасною методикою теоретичного і практичного навчання, що робить засвоєння знань максимально ефективним.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди