Інструктор з водіння, яким він повинен бути

Досвідчених водіїв дуже багато, а ось з викладацьким вмінням — складніше. Буває так, що випадкові люди йдуть працювати інструкторами, це приводить до того, що учні автокурсів потім скаржаться на те, що нічого не розуміють, не встигають засвоювати матеріал і взагалі, даремно втрачають час. Щоб цього не сталося, радимо уважно підбирати автошколу та інструкторів.

Щоб легко вчитися, отримати права та потім впевнено керувати авто, потрібна хороша автошкола та досвідчений інструктор з водіння. Без них приємне навчання перетворюється на каторгу. Пропоную уважно розібратися що це означає, і де знайти досвідченого інструктора з водіння у Львові.

Ознаки та кваліфікація хорошого інструктора з водіння

Хороший інструктор — більше ніж консультант, ось його ознаки:

професійний, досвідчений водій — повинен знати усе про керування авто;

педагог — уміти донести до учня свої знання та навички;

психолог — вміє знайти підхід до будь якого учня.

Важливий момент — автоінструктор повинен мати високий рівень володіння авто, профі знають усі тонкощі керування літом, у зимку та в будь-яких умовах. Викладацький досвід — важливий момент, адже у той час, як інструктур вчить учня керувати авто, учень навчає інструктора бути вчителем. Автоінструктори повинні вміти показати та розтлумачити так, щоб будь- хто розумів. При цьому буди спокійним, уважним і доброзичливим.

Автошкола Магістраль відбирає інструкторів з водіння саме за такими принципами, ви знайшли те, що шукали. Просто зателефонуйте нам і приходьте. Наша автошкола надає досвідчених інструкторів, які вміють знаходити персональний підхід до кожного учня.

Після закінчення курсів ви отримаєте не тільки свідоцтво для екзаменів у Сервісному центрі, але й знання, котрі зроблять вас впевненим водієм.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди