Курси водіння взимку

Зима випробовування для кожного досвідченого водія, не говорячи вже про початківців. Додаткове навантаження і дискомфорт притаманні цій порі року.  Кожен водій отримує масу проблем з приходом холодів. Треба не забути на автомобілі замінити літні покришки на зимові, перевірити мастило, гальма та склоомивач, та ще й незручності на дорозі.

Зимове водіння потребує особливих навичок руху у місті та за його межами. Снігопади, ожеледь та відлиги завжди застають зненацька. Щоб впевнено почувати себе за кермом автомобіля, радимо не квапитися і зберігати спокій у будь-якій ситуації. Також початківцям допоможуть курси водіння автомобіля взимку, що це таке і чому там навчають читайте далі.

Готуємося до зими

Підготовка водія до зими складається з двох аспектів:

  • підготовка автомобіля;
  • підготовка водія.

З автомобілем все ясно, підготовка складається з заміни покришок, використовування зимових засобів для скла, антифризу, мастила, перевірки технічного стану двигуна та запалення. А людина — це завжди складно, особливо що стосується навчання молодих водіїв.

Коли краще йти на курси водіння, взимку чи влітку?

Деякі водії вважають, що краще навчатися влітку — це комфортно і легко. Сенс у цій позиції є, але у подальшій перспективі молодий водій потрапить у важкі умови і доведеться самостійно навчатися водінню автомобіля на слизьких поверхнях, коли гума коліс зісковзує, а педаль гальма працює погано. «Літній» учень витратить чимало сил на те, щоб навчитися водінню у складних обставинах, і добре якщо все минеться без втрат коштів або здоров’я. Тому водії-професіонали радять йти на курси водіння взимку, після них літня їзда не викличе складнощів. Зима — кращий час для навчання водінню автомобіля.

Навчившись їздити на автомобілі у холодну пору року, водій краще відчуває автомобіль, набагато ефективніше входить в повороти, рухається, гальмує та орієнтується в критичних ситуаціях. Курси водіння взимку дають непогану антиаварійну підготовку, на них можна навчитися тому, що у інший час можна засвоїти лише за додаткові кошти. Досвід молодого водія буде перевищувати навички тих, хто закінчив навчання  літом.

Також водій навчиться усьому, що стосується перемикання передач, руху, гальмуванню поштовхами, запобіганню зносів.

Не треба відкладати навчання на літо, курси водіння взимку — чудова практика водіння.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди