Навчання на права категорії B

B — найбільш популярна категорія, і це не дивно, адже це легкові авто які зараз домінують на вулицях Львова та інших міст країни. Переважна кількість авто відносяться до категорії B. Але щоб її отримати, треба докласти деяких зусиль і пройти навчання.

Вибираємо автошколу

Пройшли ті часи, коли не було альтернативи ДОСААФ, зараз підібрати автошколу та пройти навчання нескладно. Але якість навчального процесу — це вже інше питання. У багатьох учбових закладах він мало відрізняється від того, що було у ДОСААФ. Часто це 2,5 місяці зубріння правил дорожнього руху, кілька поїздок містом на легковому автомобілі і можна йти, проходити навчання на права категорії B.

Але далеко не кожен молодий автолюбитель, що пройшов свої пів години ганьби на іспитах, та отримав права стає впевненим водієм. Більшість потім додатково вчиться у знайомих, рідних, або самостійно напрацьовує те, чому не навчили інструктори під час навчання у автошколі.

Так навіщо воно потрібно? Навіщо навчатися по застарілій системі ДОСААФ, якщо можна закінчити сучасну автошколу, навчитися вільно володіти автомобілем і впевнено почуватися на дорозі?

Для цього є автошкола Магістраль, з сучасною методикою навчання та індивідуальнім підходом до кожного учня.

Докладніше про автошколу Магістраль

Наша автошкола пропонує:
  • зручний графік навчання, що актуально для усіх, можна записатися в вечірні або вихідні групи;
  • класи в різних районах міста — щоб учні не витрачали час на пересування;
  • кваліфіковані та доброзичливі інструктори та викладачі;
  • гнучкий графік практичних зайнять.
Як бачите, пройти навчання на категорію B та отримати права в нашій школі не важко, кожен зможе легко здати екзамени та впевнено водити легковий автомобіль. До ваших послуг можливість оплати частинами та тестовий урок водіння. Телефонуйте і приходьте до нас!

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди