Уміння паралельно припарковувати машину – це необхідне уміння для водія, особливо для керуючого автомобілем в умовах мегаполісу. Інструктори з водіння м. Львів навчать виконувати цю дію, за допомогою спеціально розробленої вправи. Але спочатку потрібно розібратися в паралельному паркуванні та її інструкції.

Що та таке паркування паралельного характеру?

Паралельне паркування – це метод паркування автівки в одну лінію з іншими припаркованими машинами. Виконується маневр заднім ходом. Це дуже актуально на вузьких вуличках.

Мета даної техніки допомагає прилаштувати машину на вільне місце, яке обмежене з двох сторін. Рухаючись паралельно їм, водій повинен розмістити автомобіль в утвореній «кишені». Це нескладний маневр для досвідчених водіїв, але для новачків він небезпечний. Водійське посвідчення категорії B дозволяє кожному автомобілісту виконувати цю дію, але потрібно мати знання щодо техніки виконання. Через неправильне паркування можливе виникнення аварійної ситуації.

Інструкція та техніка виконання

Завдання даного виду паркування – це поставити машину поміж двох транспортних засобів, які вже зайняли своє місце. Покрокова схема виглядає так:

  1. під’їхати вперед і зупинити авто поруч з транспортним засобом, який стоїть спереду;
  2. здавати назад, але руль повертати вправо поступово;
  3. коли машина задньою частиною буде поруч з краєм місця для зупинки, необхідно вивернути кермо в іншу сторону та завести передню його частину на місце для зупинки.

Головне – зупиняти машину так, щоб залишалося достатньо відстані до інших машин. Також вони повинні мати змогу виїхати з місця без перешкод..

Найчастіші помилки водіїв

Класичні та часті помилки водіїв, які паркують автомобіль.

  1. Машина дуже близько притиснута до лівого краю. Виходить, що водій може легко зачепити бордюр, паркан, чужі авто.
  2.  Водій недостатньо повернув кермо. Руль потрібно викручувати до кінця.
  3. Частина автомобільного кузова частково випирає на проїжджу частину. Виходить, що транспортний засіб заважає іншим водіям правильно та безпечно їздити на дорозі.

Розглянувши правила виконання паралельної парковки, пам’ятайте, що від коректності виконання залежить збереження машини. Також, якщо парковка була неправильна, поліція може виписати штраф. Автошкола Львів та її інструктори навчать водіїв, як не порушувати правила та вберегтись від небезпеки та штрафів.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди