Перепідготовка водіїв у Львові

Під перепідготовкою водіїв найчастіше мають на увазі відкриття нових категорій. Якщо у вас вже є права, то додаткова кваліфікація — це чудова можливість розвитку. Освоїти перевезення вантажів корисно для професійного росту. Пройти навчання, здати державні іспити і отримати відповідний документ може кожен водій.

Це ж відноситься і до навчання на «нижчі» категорії. Мотоцикл, квадроцикл або мопед — чудове хобі, яке може дозволити собі кожен. Але доступність такого транспорту не відміняє необхідності перепідготовки водіїв, і отримання відповідної книжки.

Детальніше про перепідготовку водіїв

Курси водіння автошколи Магістраль проводять перепідготовку водіїв в повній відповідності з державними вимогами. У нас можна пройти навчання перевезенням категорій: «А», «С», «С1», «D», «D1», «BЕ», «CE», «C1E».

Ось декілька важливих моментів:

  • Якщо хочете відкрити «вищу» категорію, доведеться пройти курс, щоб отримати відповідні знання з книжкової теорії та практики.
  • «Нижчі» категорії вимагають 20-годинного практичного курсу водіння, іспитів і підтвердження практики перевезень на протязі 1 року.
  • Якщо водій не керував транспортом рік, то закон вимагає повторної здачі іспитів на знання ПДД на відповідну категорію перевезень.

Курси школи Магістраль допомагають водіям в найкоротші терміни і без зайвого клопоту пройти навчання, освоїти перевезення, скласти іспити і отримати документ. Важливо, що вартість наших послуг доступна кожному. Є класи в різних районах Львову, зайняття проводяться в зручний час. Телефонуйте і записуйтесь на перше зайняття для водіїв.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди