Поїздки по місту

Практика з водіння автомобіля — мабудь найбільше випробування для початківців, а також для їх інструкторів. Про це знають усі досвідчені водії, котрі хоч один раз навчали когось їздити на автомобілі. Якщо помилка на теорії, у гіршому випадку, це переекзаменація, то на дорозі вона може призвести до серйозних проблем. В поїздці по місту єдина надія на те, що інструктор встигне пригальмувати, вивернути кермо, або натиснути на педаль зчеплення навчального автомобіля.

Пам’ятка для поїздки по місту

Молодий водій має в голові більше теорії ніж досвідчений професіонал — парадокс, але це так. Не зважаючи на те, що у інструктора автошколи кілька років стажу, та тисячі кілометрів на спідометрі, учень знає більше. Він увесь час крутить відповіді на питання екзаменів, намагається їх запам’ятати. 

Послідовність мислення десь така: «ось знак 50, значіть треба скинути швидкість». Інструктор нічого не думає, він автоматично засвоює інформацію та скидає швидкість не думаючи про те, що і навіщо він робить. Це нагадує те, як ми плаваємо, ніхто ж не думає, що «треба повернути долоню на 54 градуси…».

Під час поїздок по місту найкраще коли голова не знає про те, що роблять ноги та руки (головне, щоб правильно). Увесь процес повинен йти автоматично і одночасно.

Як цього досягнути? Вам допоможе практика і сучасна методика. 

Кілька методів швидкого навчання

  1. Відразу після теорії закріплюйте матеріал на практиці, на полігоні автошколи, або під час поїздок по місту. Хоча б вдома у дворі.
  2. Прийоми водіння треба повторювати, вчені кажуть, що виконавши одну вправу 300-600 разів, кожен може запам’ятати як треба правильно діяти. Для цього рекомендуємо використовувати навчальну площадку, де безпечно та спокійно.
  3. Периферійний зір дуже корисний під час поїздок по місту, і його можна тренувати, для цього є спеціальні вправи, які можна виконувати будь-де.
  4. Прислухайтесь до порад інструктора автошколи, навіть коли не зрозуміло навіщо він це каже. Краще спитати ще раз, ніж не звертати увагу і втратити цінну інформацію.

Що ще потрібно знати про поїздки по місту

Радимо на деякий час забути про те, що ви доктор філософських наук, вам 60 років і у вас 3 внуків, якщо сідаєте за кермо перший раз. На дорозі, та на вулицях мають значення тільки ваші водійські знання та навички. Окрім того, тепер не ви — професор (директор фірми, тренер по боксу), а саме ваш інструктор несе відповідальність за те, як ви вчитеся і як водитимете.

Довіряйте інструкторам автошколи і навчання стане більш продуктивним. Слухайте поради уважно, виконуйте усі завдання і через короткий час станете впевненим водієм. 

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди