Права категорії В

В — популярна категорія водійських прав. І це не дивно, адже мова йде про легкове авто, з числом місць до восьми, і масою до трьох з половиною тон. Переважна кількість автомобілей відносяться безпосередньо до категорії В.

Як підібрати автокурси

Зараз знайти автошколу не важко, потім 2 місяці зубріння, кілька вправ та поїздок по автодрому, п’ятнадцять хвилин сорому на екзамені, і ви отримуєте свідоцтво на категорію B. Тільки те, що ви матимете свідоцтво, зовсім не означає що зможете впевнено водити автомобіль.

Важливо знайти автошколу, де можна навчитися вільно керувати машиною, без страху складних перехресть та пробок, аналізувати кожну мить і бути готовими до складної ситуації. Все це може забезпечити хороша школа, з сучасним підходом, та прогресивною методикою навчання. Чим краще ви засвоїте усі вправи та програму курсів, тим менше потім буде помилок та складних ситуацій на дорозі.

Давайте проаналізуємо що пропонує Магістраль:

  • Зручний графік. Це важливий момент для усіх зайнятих людей, можна легко записатися в вечірню групу або класи, що навчаються на вихідних.
  • Гнучка логістика. На практичні заняття не доведеться їздити через пів міста, можна тренуватися там, де вам зручно, і коли у вас є можливість.
  • Кваліфіковані та доброзичливі інструктори.

Документи для отримання категорії B

 Для навчання у автошколі та екзаменів знадобляться:

1. Паспорт України  з реєстрацією, (прописка не обов’язкова).

2. Ідентифікаційний код.

3. Справка 083, яку можна взяти у поліклініці.

4. 4 фото 3х4.

Екзамени на авто категорії B

На екзаменах хвилюються ті, хто не готувався та не хотів тренуватися і виконувати вправи. Курс навчання у нашій автошколі у Львові розрахований так, що вас не здивує ні теорія, ні практика.

  • без клопоту зможете пройти комп’ютерне тестування;
  • зможете бездоганно рухатися заднім ходом, заїжджати у гараж та на парковочні місця;
  • зможете виконувати усі вправи та маневри на авто;
  • отримаєте тверді навички керування авто на вулицях міста;
  • навчитеся правильно долати складні перехрестя з світлофорами та без.

Після закінчення навчання в нашій автошколі, впевнено водити автомобіль навчається кожен. Це факт, який підтверджують сотні вправних водіїв та багаторічна практика. Ми надаємо нові авто, вигідні умови оплати частинами і для усіх бажаючих — пробний безкоштовний урок водіння. Нові класи починають навчання щомісяця. Телефонуйте зараз і приїджайте!

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення