Кожен, хто перебуває на дорозі, самостійно відповідає за правила виконання руху. Тут неважливо: пішохід це чи водій. Від знань, досвіду та дотримання правил залежить безпека та життя інших водіїв чи пішоходів.

Навіть незначне порушення на дорозі може забрати життя невинного, тому потрібно дотримуватись вимог. Найбільших складнощів у автолюбителів викликає рух на великих перехрестях. Найбільш складно це для тих, хто проходить навчання водінню автомобіля.

Як правильно проїхати перехрестя?

У мегаполісах часто зустрічаються дороги, де вказаний круговий рух. Згідно з законом та правилами, перехрестя – це перетин дорожнього покриття та траси, рух машин на якому йде проти ходу стрілки годинника, але по колу.

Завжди важливо дивитись на розмітку та знаки на дорозі. 1.19 – це показник, що говорить про перехрестя, яке має рух по колу. Цей знак попереджає, тому він і знаходиться в трикутнику червоного кольору та має намальовані стрілки кругового руху. На трасах – це 300 метрів до перехрестя, а в містах та селах – сто метрів.

Практика водіння у Львові – це можливість освоїти певні навички та мати хорошу практику. Адже тільки досвідчений водій та вчитель зуміє пояснити всі тонкощі та правила їзди на не регульованому перехресті.

Кругове перехрестя: в’їзд та виїзд

Проходячи навчання в автошколі, інструктор просить водія перед виїздом переконатись, що на дорозі немає транспорту, який їде, і тільки після того буде дозволено виконати виїзд на трасу чи дорогу. Ряд з якого виїжджає водій, значення немає. Правила руху автомобіля на дорозі дозволяють це робити.

Інструктори рекомендують водіям без досвіду їзди, зайняти той ряд, за яким вони будуть їхати, і тільки так з’їжджати з круга. Якщо водій рухається по кільцю, йому не потрібно запускати показники повороту. Вони активуються тільки під час з’їзду.

Найчастіші порушення початківців, поради їм

До списку частих помилок відносять:

  1. водій заплутався в смугах або їде на зустріч іншим машинам;
  2. водій не пропускає інші автомобілі;
  3. зупинка транспорту в забороненому на крузі місці;
  4. з’їзд машини з кільця дороги в лівому ряді.

Кожне порушення карається законом і може потягнути за собою штраф, позбавлення прав.

Щоб вберегти себе та оточуючих, виконуйте правила дорожнього руху та користуйтесь порадами, отриманими при навчанні.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди