Ціни на автошколу у Львові

Якщо ви тут, то мабуть бажаєте отримати права на водіння автомобілем, вивчаєте ціни, та підшукуєте хорошу автошколу у Львові. Телефонуйте нам, та записуйтесь на навчання на основну, або додаткову категорію, ціни на автошколу не будуть надмірними.Не будемо зволікати:

  • Категорія В (легкові авто) — 6000 грн.
  • Категорія C (вантажні машини) — 7000 грн.
  • Отримати С, коли вже є В — 4500 грн.

Індивідуальні зайняття з водіння (1,5 години) — 220 грн.
Як бачите, ціни на автошколу Магістраль не перевищують середні по місту, але є кілька переваг, котрі вигідно виділяють нас серед конкурентів. Ми створили найкращі умови для навчання на основну та додаткову категорії, та розробили власну методику навчання водінню.

Принципи навчання на курсах Магістраль:

  • водити машину зможе кожен!
  • водіння авто, а не зубріння;
  • вчимося легко і у зручний час.

    Розберемо детально

Навчити впевнено керувати авто можна кого завгодно, незалежно від віку та статі. Є багато людей, котрі сумніваються в своїх силах і з побоюванням ставляться до машини. І на диво, серед них багато дорослих чоловіків, які мабуть не побоялися б зустріти вовка у лісі. Чому так? На це може бути багато причин: спогади дитинства, особливості психіки, негативний досвід… Важливо те, що при правильному індивідуальному навчанні, водити авто зможе кожен.

Зазубрювання правил дорожнього руху — традиційна практика на курсах, але у наш час вважається, що для водія важливіше вміти впевнено керувати авто, ніж просиджувати години за теорією. Звичайно, правила треба знати, але це лише частина успіху. Спеціальні вправи дають можливість закріплювати теоретичний матеріал та легко переводити знання на практику.

Вчитися треба легко, цьому сприяють сучасні методики та доброзичлива атмосфера у класах.

Після закінчення автошколи Магістраль гарантуємо легкі іспити та приємне водіння. Телефонуйте зараз, пішки від нас не піде ніхто! У нас їдуть усі.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди