Це питання хвилює кожного, хто бажає отримати право на водіння автомобілем. І це, дійсно, важливо. Як показує практика, кількість учнів в автошколі м. Львів зростає в декілька разів в період з квітня по жовтень. Це призводить до того, що саме ці водії бояться їздити взимку. Але є інша сторона: далеко не кожен наважиться здавати на права в зимовий час. Адже саме в цей період найважче справитися з автомобілем на дорозі. Спробуємо розібратися більш детально.

Особливості навчання влітку

Коли за вікном суха і тепла погода, приємно проїхатись по автобану. Навіть, якщо ви учень автошколи. При таких умовах автомобіль буквально сам їде без додаткових зусиль.

Доведено, що саме влітку комфорт проходження практичних занять з водіння досягає максимального рівня.

Але є і мінуси:

· висока температура створює дискомфорт при їзді;

· ваша відпустка може припасти на період навчання.

Одним із головних недоліків навчання в літній період — відсутня можливість отримати навички керування автомобілем в несприятливих погодних умовах: снігопад, ожеледиця.

Чи краще навчатися в зимовий час

Навчання водінню автомобіля взимку має набагато більше переваг:

· можливість набути навичок управління при різних погодних умовах;

· менша заповнюваність груп;

· отримання навичок їзди в екстремальних умовах, що позитивно впливає на якість подальшого керування транспортним засобом;

· можливість отримати навчання «по акції», які зазвичай проходять в період певних свят (Новий рік, Різдво, день автомобіліста).

Але не все так бездоганно. Таке навчання має і недоліки:

1. Їзда в сутінках. Світловий день взимку короткий, а заняття, як правило, проходять вранці та ввечері.

2.  Холод. Взимку  складніше дістатись до місця навчання.

3. Дискомфорт управління. Він може виникати, коли ви сідаєте за кермо. Адже ви тепло одягнені, плюс верхній одяг. Також маса незручностей виникає при обмерзанні/запотіванні вікон, роботі комунальних служб на дорозі.

4. Труднощі водіння. Виїжджаючи на дорогу для здачі іспиту, ви ризикуєте потрапити в пробку, колію, що утворюється при неякісному прибиранні дороги. Це в декілька раз ускладнить рух.

Який же оптимальний період для навчання

Кожен інструктор з водіння автошколи «Магістраль» відразу порекомендує вам відвідати заняття для здачі на права в міжсезоння. Саме тоді створюються оптимальні умови для навчання:

· різні погодні умови;

· мінімум труднощів;

· економія часу.

Отримати водійські права категорії В чи іншої категорії можна в будь-який зручний для вас час. Відчувайте себе впевнено на дорозі.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди