Водіння у місті Львів

Водіння авто — вимога часу, так само як і комп’ютерна грамотність. Щоб навчитися впевненому водінню авто, треба закінчити автошколу і здати державні іспити. Від рівня інструкторів та якості навчання залежить те, як легко та швидко ви зможете пройти шлях від учня до водія. І ще один важливий момент — скільки грошей при цьому витратите. Наприклад, приватний інструктор водіння може обійтись набагато дорожче, ніж послуги автошколи. Радимо уважно підбирати методи навчання та курси, тому що правильне навчання водінню — це вже половина успіху.

Особливості міського водіння та екзаменації

Водіння в місті Львів — не те саме що у тихому райцентрі. Велике місто, заторі, потужний потік авто — усе це вимагає особливих навичок, доброго знання правил, та багатьох зусиль, як інструктора так і клієнта. Багато водіїв, котрі вчилися та їздили більшість часу у сільській місцевості, довго адаптуються до міста. Виникає потреба в добрій підготовці у міських умовах, а ще у сучасному навчальному обладнанні, нових авто і, що важливо, у ефективній програмі, навчаючись по котрій, ви не будете витрачати час дарма.

Перш ніж клієнт перейде до складання іспитів з правил дорожнього руху, ми проводимо внутрішнє тестування, а також попередній інструктаж, на якому інструктор пояснить, як буде проводиться екзаменація. Цього у повній мірі не зможе зробити жоден приватний інструктор. По ходу наші клієнти отримують практичні навички, яких вистачить для вирішення усіх питань у Сервісному центрі. Приватне тренування у школі добре готує до державного тестування.

Які документи потрібні для навчання водінню у місті Львів

Щоб вчитися та здавати екзамени, вам знадобляться:

  • паспорт з реєстрацією;
  • ідентифікаційний код;
  • заява;
  • медична довідка;
  • чотири фотографії.

Ми готуємо клієнтів по двох напрямках — теорія, та практичні навички. До теорії входить знання правил дорожнього руху. Практика — це водіння автомобіля на полігоні та у місті Львів.

Тестування у Сервісному центрі проводиться на комп’ютерах із спеціалізованим програмним забезпеченням. Кожному клієнту видають квиток з 20 питаннями. Є можливість зробити лише 2 помилки, щоб пройти іспит успішно. Після закінчення автоматичний екзаменатор видає результат, який заносять у протокол.

Після теорії переходять до практики на полігоні і по міському маршруту на автомобілі. Кандидатів у водії розбивають на групи і призначають певну дату. Кожна група організовано, з викладачем приїжджає на маршрут. Важливо, що водіння проходить на тих же автомобілях, на яких відбувалася  підготовка. Автошкола робить все, щоб її випускники ставали впевненими водіями незалежно від віку, статі і категорії транспорту. Ви добре знатимете основні правила і знаки. А також навчитеся впевнено виконувати необхідні маневри. Проблем не буде.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди