Здача іспиту в ДАІ Львів

Важлива тема, яка хвилює усіх, хто вчиться на курсах в нашій автошколі — як готуватися до іспиту з водіння на автодромі Сервісного центру МВС. І це не дивно, адже вивчити теорію набагато простіше, ніж показати хороші результати на практичних іспитах. Тут проти початківця працюють нерви, суворі співробітники Сервісного центру МВС, та маса інших чинників. Рекомендуємо зробити усе можливе, щоб відчувати себе зручно та впевнено. Давайте детально розберемо це питання в невеликому чек-листу, на що звернути увагу перед здачею іспиту в ДАІ Львів.

Ось декілька простих та ефективних порад про здачу іспитів в ДАІ Львів:

1. Чек-лист про одяг. Одяг та взуття вибирайте не нові, зручні і максимально практичні. Влітку найкраще підійдуть штани, сорочка та трохи поношені черевики, бажано ті, в яких ви навчалися водінню. Взимку треба одягатися так, щоб не замерзнути і разом з тим, зручно, щоб не займати половину тісного салону автомобіля. Також не радимо використовувати велике взуття, яке може в водночас натиснути дві педалі. Це критичний момент, тому що хвилювання приводить до помилок. Жінкам радимо залишити красоту на потім, високі підбори — не найкраща ідея. Якщо через модні, але не практичні чоботи виникне помилка — буде погано.

2. Чек-лист про час. Приходити на екзамени краще з невеликим запасом, достатньо п’ятнадцяти хвилин. Спізнитися означає демонструвати неповагу, а дві години чекати — це нерви, можна «зваритися» та «перегоріти».

3. Досвід вказує на те, що краще йти першим, а не чекати, коли екзаменатори втомляться та зголодніють. Голодний інспектор — злий, а от перші студенти, навіть коли роблять помилки, отримують гарні результати.

4. Чек-лист про ліки. Заспокійливі ліки пити не можна, тому що вони погіршують реакцію. Також не радимо вживати багато кави, тому що вона викликає нервовий стан, та може стати причиною помилок. Краще знаходитися у нормальному, спокійному стані

5. Чек-лист про повагу до екзаменаторів. Вимкніть телефон, ваші друзі почекають, а от екзаменатори не люблять коли щось дзвенить та відволікає увагу.

Найважливіший момент чек-листа — усі дії потрібно робити точно та спокійно. Категорично забороняється поспішати. Набагато краще діяти неквапливо і «чисто», ніж метушитися, помилятися і сподіватися, що інспектор Сервісного центру не помітить. Пам’ятайте, у вас є право на три помилки, це і добре, і погано водночас. Добре — тому що через хвилювання всяке буває. Погано — що всього на три, а не на п’ять. Також, існує універсальна магія що допомагає на екзаменах, вона називається «відпрацювання всіх прийомів і маневрів під час навчання». І ми вас цьому навчимо, основа нашої методики — практична робота. Ми прагнемо підготувати учнів так, щоб здача іспиту в ДАІ Львів пройшла максимально вдало. Хочете відвідати пробний безкоштовний урок, або відразу записатися на курси? Телефонуйте зараз, і вже через два місяця отримаєте свідоцтво водія.

Наші контакти
Автошкол магістраль

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди